Zobacz nasze aukcje Allegro

No offers

Zdrowa pościel dla dziecka

Zobacz nasze aukcje Allegro

Zdrowa pościel dla dziecka

Babymam to polska marka, która powstała aby wspierać rozwój Twojego maleństwa podczas snu – najważniejszej czynności, która jest niezbędna dla wczesnego wzrostu. Łóżeczko to pierwsze miejsce, w którym dziecko może odkrywać świat.

Poczucie ciepła i bezpieczeństwa to podstawa rozwijania osobowości. Zdolność uczenia się polega w dużej mierze na pewności siebie jaką dziecko zdobywa poprzez najsubtelniejsze czynniki dotykając je bezpośrednio.

pościel dziecięca - rożek - przewijak - baldachim - zasłony
pościel dziecięca - rożek - przewijak - baldachim - zasłony
pościel dziecięca - rożek - przewijak - baldachim - zasłony
null

rożki dla niemowlaka

null

przyborniki do łóżeczka

null

poduszki fasolki

null

przewijaki dla niemowląt

null

baldachimy do łóżeczka

null

zasłony

Mamy przyjemność zaprezentować państwu oryginalną pościel dziecięcą Babymam wszechstronnie zaprojektowaną z najlepszych materiałów, delikatnych i przyjaznych dla skóry niemowląt i małych dzieci.

Całość produkcji pościeli dziecięcej odbywa się w Polsce, dzięki czemu mamy pewność co do jakości naszych produktów. Ważne jest by otoczyć się tym co piękne i praktyczne, a aby mieć wszystko nie trzeba mieć dużo. To motto przyświecało nam przy tworzeniu firmy.

Nasza troska o najmłodszych płynie z potrzeby serca aby komponować przestrzeń dziecięcą w klimacie domowego ciepła i najwcześniejszych beztroskich wspomnień jakie mamy.

Kolorystyka i wzornictwo zachęca maluszki do rozglądania, przyglądania się, poznawania otoczenia. Wyjątkowe elementy stworzone zostały z myślą o zachęcie do pierwszych samodzielnych zabaw dziecka, które nie zaburzą naturalnej harmonii rozwoju.

O efekcie estetycznym i praktycznym pomyślały nasze projektantki, które trendy świata dorosłych płynnie łączą z gustami najmłodszych korzystając z wiedzy o rozwoju zmysłu wzroku.

Nasze produkty posiadają atesty

gwarancja24
24 miesiące gwarancji

Zapewniamy 24 miesięczny okres
gwarancyjny na nasze produkty
z dziedziny pościeli.

logo-produkt-pl
Produkt Polski

Pościel tworzona z troską
o bezpieczny, oraz regenerujący
i przyjemny sen Twojego dziecka.

oeko-texstandard100b
Tekstylia Godne Zaufania

Wszystkie nasze produkty są wykonane z atestowanych materiałów, które posiadają świadectwo jakości i bezpieczństwa Oeko-Tex.