O sklepie

Nasz firma powstała w 1997 r. jako rodzinna firma produkująca przesłony okienne. Od samego początku staraliśmy się zwiększać asortyment oraz ofertę tak by każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znalazł idealne rozwiązanie dla siebie.

Dzisiaj IKEDA jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z siedzibą w Święciechowie obok Leszna. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym powstają produkty najwyższej jakości. Zakład jest wyposażony w najnowocześniejsze maszyny takie jak: stoły krojcze, elektryczne przymiary czy urządzenia do kontroli jakości produktów. Dzięki temu nasze produkty sprzedają się z powodzeniem w całej Polsce.

Nasza oferta obejmuje prawie 500 różnych tkanin o różnej strukturze oraz bogatej kolorystyce. Produkujemy kilkadziesiąt różnych systemów osłonowych, przystosowanych do każdego profilu okiennego oraz do każdej wnęki okiennej.

Wszystkie systemy oferowane przez naszą firmę są bardzo łatwe w montażu, a produkty trafiają do Państwa zawsze zgodnie z ustalonym terminem.

Chcąc ułatwić Państwu zakupy w naszej firmie, zdecydowaliśmy się na stworzenie sklepu internetowego dzięki któremu możecie Państwo nabyć nasze produkty nie ruszając się z domu.

Sklep roletowyswiat.pl to miejsce w którym znajdziesz inspiracje do zmian w Twoim domu, biurze lub w każdym innym miejscu w którym przebywasz.

Życzymy dużo satysfakcji z zakupów na roletowyswiat.pl.

Typy materiałów dla rolet mini