AGII sp. z o. o.
Krzekotowice 41
63-830 Pępowo
Tel.: +48 65 573 64 78
Fax: +48 65 572 79 12
NIP: 696-189-38-64
KRS: 0000772806
NR konta bankowego PLN:
55 1500 2110 1221 1000 0405 0000

NR konta bankowego EUR:
05 1500 2110 1221 1000 3318 0000

Anna Napieralska
Kierownik Działu Sprzedaży

tel. 65 573 64 78 wew. 126
kom. 607 360 333
e-mail: anna.napieralska@agi.com.pl
język kontaktu:

Lidia Włodarczyk
Specjalista ds. Handlu – rynki wschodnie

tel. 65 573 64 78 wew.110
kom. 665 066 961
e-mail: lidia.wlodarczyk@agi.com.pl
język kontaktu:

Monika Tomczak
Specjalista ds. Eksportu

tel. 65 573 64 78 wew. 126
kom. 601 333 220
e-mail: monika.tomczak@agi.com.pl
język kontaktu:

Agnieszka Łagódka
Specjalista ds. Eksportu

tel. 65 573 64 78 wew. 126
kom. 609 333 098
e-mail: agnieszka.lagodka@agi.com.pl
język kontaktu:

Artur Bzodek
Specjalista
ds. Sprzedaży produktów kat. III
i zakupu surowców
tel. 65 573 64 78 wew. 110
kom. 661 205 050
e-mail: artur.bzodek@agi.com.pl
język kontaktu:

Anna Szymańska-Kania
Dyrektor Handlowy

tel. 65 573 64 78
kom. 661 505 559
e-mail: anna.szymanska-kania@agi.com.pl
język kontaktu:

Kinga Nowacka
Tel. 65 573 64 78 wew. 134
kinga.nowacka@agi.com.pl

Radosław Błoch
Tel. 65 573 64 78 wew. 111
radoslaw.bloch@agi.com.pl

Księgowość
Tel. 65 573 64 78 wew. 103, 125

Produkcja
Tel. 65 573 64 78 wew. 127
produkcja@agi.com.pl

Dział faktur, logistyki i zamówień:
Tel. 65 573 64 78 wew. 102, 124
agi@agi.com.pl

Weronika Kazimierczak
Tel. +48 609 55 55 40
weronika.kazimierczak@agi.com.pl

Klaudia Wachowiak
Tel. 509 454 067
klaudia.wachowaik@agi.com.pl

Karina Tyczyńska
karina.tyczynska@agi.com.pl

Kadry
Tel. 65 573 64 78 wew. 131

Anna Szczęsna
Dyrektor Generalny

tel. 65 573 64 78 wew. 137
kom. 725 303 303
e-mail: anna.szczesna@agi.com.pl
język kontaktu:

Formularz kontaktowy

    Wybierz temat korespondencji